Logo Otomoto

Pan Niezaradny? Poniósł większe koszty o 17 000 zł ponieważ pochopnie wziął pożyczkę w swoim banku nie sprawdzając innych ofert.

Pani Zaradna porównała oferty kredytów i cieszy się niską ratą kredytu.

Bądź jak Pani Zaradna i porównaj oferty kredytów.

17 861 zł
właśnie tyle możesz stracić jeśli nie porównasz wielu ofert jednocześnie*
Sprawdzimy dla Ciebie oferty nawet w 18 instytucjach finansowych

Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej Carsmile S.A. i jego Partnerów. Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Twoje dane będą przetwarzane w celach i zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie Serwisu. Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Masz prawo wycofać udzielone zgody w dowolnym momencie. Wycofanie to nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgód.


Materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i dotyczy kredytu konsumenckiego lub pożyczki udzielanej przez Partnerów w rozumieniu §1 pkt. 1) lit. f) Regulaminu Serwisu. Warunkiem udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego konsumenta, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.

Skorzystanie z usług OTOMOTO Pay nie jest warunkiem zakupu pojazdu (lub jego odpowiednika).


Informacje istotne przed zawarciem umowy

Okresy ważności ofert

*17 861 zł - różnica w całkowitej kwocie do zapłaty pomiędzy najtańszą a najdroższą instytucją wg naszej oferty w lipcu 2022 dla kredytu w wysokości 30 000 zł z okresem spłaty 5 lat, przy wkładzie 0 zł.