Złóż wniosek
Porównaj oferty
18 instytucji finansowych
Oblicz wstępną zdolność
Zawsze stała rata kredytu 2
3136 ZŁ/MIES. RRSO %
Porównaj online oferty nawet 18 instytucji finansowych
GRATIS
Odbierz darmowy raport z historią wybranego auta 1
GRATIS
Przedłużona Gwarancja na auto gratis *
GRATIS
ZŁÓŻ WNIOSEK
2 - W przypadku oferty ze stałym oprocentowaniem. Udzielenie kredytu zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Szybkie i bezpieczne finansowanie auta

Wybierzemy najlepszą ofertę kredytową z oferty nawet 16 instytucji finansowych
Sprawdzimy bezpłatnie historię auta 1
Otrzymasz Przedłużoną Gwarancję na auto! *

Jak to działa?

Wypełnij formularz
Porównamy za Ciebie oferty nawet 16 instytucji finansowych
Decyzja online nawet w 5 minut
Gotówka nawet w 24h bez wychodzenia z domu
A do tego:
Bezpłatne sprawdzenie historii auta
+ Przedłużona Gwarancja na auto na 12 miesięcy

Na czym polega sprawdzenie auta?

Weryfikacja przebiegu oraz kompleksowa inspekcja pojazdu
Archiwalne zdjęcia i mapa uszkodzeń
Cała historia samochodu w Cyfrowym Paszporcie Pojazdu

Jak działa Przedłużona Gwarancja na auto?

Chronimy najważniejsze komponenty przez cały rok: silnik, sprzęgło, skrzynia biegów, układ paliwowy, układ hamulcowy, układ sterowania, komponenty elektryczne
Zapomnij o drogich i niespodziewanych naprawach
Przedłużona Gwarancja obejmuje obejmuje przebieg 20 000 kilometrów w ciągu 365 dni
W przypadku awarii możesz liczyć na holowanie

Sprawdzimy dla Ciebie możliwości finansowania nawet w 16 instytucjach finansowych

Jesteśmy, by Ci pomóc

Masz pytania lub potrzebujesz naszej pomocy? Zawsze możesz na nas liczyć – niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe.
Centrum Ekspertów finansowania

+48 22 113 43 43

Czynne pon.-piąt. 9:00-17:00

lub napisz

Wysyłając wypełniony formularz potwierdzasz zainteresowanie kontaktem w sprawie oferty produktowej Carsmile S.A. i jego Partnerów. Administratorem danych osobowych jest Carsmile S.A. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 51 (dalej „Spółka”). Twoje dane będą przetwarzane w celach i zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie Serwisu. Ze Spółką można skontaktować się także telefonicznie pod nr +48 22 113 43 43 W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można skontaktować się: za pośrednictwem e-mail iod@carsmile.pl lub pisemnie pod podanym powyżej adresem Spółki, z dopiskiem „Dane osobowe”. Masz prawo wycofać udzielone zgody w dowolnym momencie. Wycofanie to nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed wycofaniem zgód.


Materiał nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i dotyczy kredytu konsumenckiego lub pożyczki udzielanej przez Partnerów w rozumieniu §1 pkt. 1) lit. f) Regulaminu Serwisu. Warunkiem udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego konsumenta, a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.


2. Przykład reprezentatywny:
Kredyt z oprocentowaniem stałym:  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 60 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 100 710.71 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 13.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 40 710.71 zł (w tym: prowizja 3 600.00 zł, odsetki 37 110.71 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 1 198.94 zł i ostatnia rata w kwocie 1 198.69 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.08.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Carsmile S.A. współpracuje z kredytodawcami wskazanymi w Informacji dotyczącej pośrednika kredytu konsumenckiego oraz jest umocowany do: informowania o fakcie bycia pośrednikiem kredytu konsumenckiego przy zawarciu umowy, pośredniczenia w komunikacji między kredytobiorcą a kredytodawcą, identyfikacji kredytobiorcy, informowania o prawie odstąpienia kredytobiorcy od umowy oraz o warunkach umowy kredytowej.


1. Zasady korzystania i uprawnienia przysługujące osobom biorącym udział w Promocji pod nazwą ”RAPORT GRATIS”, procedurę reklamacyjną oraz obowiązki Organizatora zawiera Regulamin Promocji dostępny tutaj. Zapoznaj się ze szczegółami warunkami promocji.Skorzystanie z usług OTOMOTO Pay nie jest warunkiem zakupu pojazdu (lub jego odpowiednika).


Informacje istotne przed zawarciem umowy

Okresy ważności ofert